Pagico – užduočių ir projektų planavimui

Pagico

Pagico sukurta užduočių ir projektų planavimui. Viena iš daugelio tokio segmento programų, tačiau išsiskiria žymėmis pagrįstais ryšiais tarp įrašų ir maloniu akiai dizainu. Tinkama darbų organizavimui pagal GTD metodiką, yra įdiegtas kalendorius ir Ganto diagrama.

Žymės

Žymės sukuria tarpusavio ryšius tarp užduočių, įrašų, projektų, kolekcijų ir kontaktų. Susieti ryšiais objektai gali būti priskirti statinėms arba sumaniosioms kolekcijoms.

Duombazės sinchronizavimas

Duombazės įrašai darbo erdvėje gali būti sinchronizuojami tarp įrenginių.

Multiplatforminė programa

Pagico yra multiplatforminė darbų planavimo programa, veikianti Windows, Linux, macOS, Android ir iOS.

Licencijavimas

Pgrindiniam kompiuteriui Pagico Licencija kainuoja 50 USD, kiekvienam papildomam to paties vartotojo kompiuteriui - po 5 USD. Android ir iOS programėlės nemokamos. Darbo erdvė duomenų sinchronizavimui - nuo 10 USD metams, priklausomai nuo saugyklos dydžio.

Kam naudoju Pagico

Rašausi užduotis, priminimus. Nors galima prijungti prie projektų failus, galimybės prijungti failų katalogus nėra. Man to trūksta ir tenka naudotis kartu su Freeter. Žinoma, kad būtų patogiau turėti viską viename, bet kol kas pasiskirstymas yra pagal programų galimybes: užduotys ir grafikai keliauja į Pagico, o failų struktūra į Freeter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *