fman – failų menedžeris, inspiruotas Sublime Text

Pirmas įspūdis apie fman - nėra nei meniu, nei mygtukų:
fman panels
Bet jeigu naudojate Sublime Text, fman idealogija greitai taps suprantama. Nueiti, ten kur norite, galite su klavišų kombinacija Ctrl+ P

Steroidinis GoTo ("Eiti į...")

Klavišų kombinacija Ctrl+ P atveria dialogą, kuriame surinkus keletą simbolių, yra pateikiamas dažniausiai lankomų, atitinkančių paieška, katalogų sąrašas. Tereikia žinoti savo failų struktūrą ir galima nukeliauti tiesiai į reikiamą katalogą, be keleto nereikalingų spustelėjimų failų struktūros medyje. Sutaupytos minutės per mėnesį ir valandos per metus.

fman "mokosi"

Tik įdiegus fman , failų katalogo istorija yra tuščia. Reikia apsilankyti dažniausiai naudojamuose kataloguose, kad fman pradėtų indeksuoti kelius. Po to jau galima pradėti mėgautis greita navigacija su Ctrl+ P.

Multiplatforminis failų menedžeris

fman yra multiplatforminis failų menedžeris, veikiantis Windows, Linux ir macOS.

Nuolatos atnaujinama

fman yra palyginti naujas failų menedžeris, išleistas 2017-ais metais. fman autorius Michael Herrmann iš Austrijos nuolatos ir dažnai atnaujina programą. Nors man dar trūksta keleto svarbių funkcijų, tokių kaip Multi-rename keleto failų pervardinimui, fman naudoju kasdieninėms failų valdymo funkcijoms, nes kai įpratau naudotis greita katalogų paieška, lakstymas tarp katalogų gerokai pagreitėjo.

Draugiškas licencijavimas

Įsigiję fman licenciją, galite ja naudotis visuose savo kompiuteriuose. Tai svarbu keletos platformų naudotojams.

Kaina

fman kainuoja 18 Eur su vienerių metų atnaujinimais ir po 12 Eur už atnaujinimus kiekvieniems sekantiems metams.

Kodėl man patinka fman

Man patinka, kaip greitai galima keisti aktyvius katalogus su fman. Tiesa, greitaveika ilgai buvo kaip lėtaveika dideliuose kataloguose, bet programa yra nuolat tobulinama ir greitaveikos tobulinimui skiriamas didelis dėmesys. Rekomenduoju parsisiųsti ir pabandyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *