BricsCAD investicijų grąžos (ROI) skaičiuoklė

BricsCAD investicijų grąžos (ROI) skaičiuoklė

Sukūrėme skaičiuoklę, kuri grafiškai atvaizduoja investicijų į BricsCAD ir kitą CAD programinę įrangą, palyginimą. Dabar įsitikinti naudojimosi BricsCAD nauda tapo paprasčiau.

Duomenys skaičiuoklei

Skaičiuoklėje galite įvesti darbo vietų skaičių, palyginimo periodą, ir žinoma - kainas. Pavyzdyje yra nurodyta standartinė BricsCAD Pro įsigijimo ir metinio All-in palaikymo, kuris leidžia naudotis visada naujausia versija, kaina. Įveskite kito CAD kainą ir pamatysite, kiek galite sutaupyti, naudodami BricsCAD. Skaičiuoklės langas: BricsCAD ROI skaičiuoklė

Grafikas

Skaičiuoklė pateikia palyginimo rezultatus grafiškai, yra atvaizduojamos kiekvienų matuojamo periodo metų investicijos ir bendra jų suma: BricsCAD ROI grafikas

Parsisiųskite BricsCAD ROI skaičiuoklę

Galite parsisiųsti skaičiuoklę ir prieš planuodami įsigyti programinę įrangą, palyginti kaštus pasirinktu laikotarpiu. Parsisiųskite BricsCAD ROI skaičiuoklę.

BricsCAD vasaros akcija

BricsCAD vasaros akcija

Skaičiuoklėje yra nurodyta standartinė BricsCAD Pro kaina, tačiau iki 2019.08.30 BricsCAD galite įsigyti pigiau, nes Pro ir aukštesnėms versijoms yra taikomos nuolaidos. Susisiekite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *